Ми знаходимось за адресою:

м.Житомир, вул. В.Бердичівська, буд. 71

Працюємо цілодобово без перерви та вихідних!

Доставка

 Ми гарантуємо доставку свіжих квітів без запізнень!

– Доставка квітів здійснюється до 12 ночі та складає 100 грн.

Доставка в точно вказаний Вами час. – Доставка в передмістя (до 30 км. від межі міста Житомир) складає від 100 грн.

– Для термінової доставки квітів, будь ласка, зв’яжіться з оператором по телефону. – Ми доставимо Ваш букет квітів у вказаний Вами період часу.

– Гарантуємо Вам дотримання конфіденційності і нерозголошування відомостей, які Ви надасте нам для виконання замовлення.

– Ми обов’язково зв’яжемося з Вами по вказаному вами телефону як тільки доставка буде здійснена. Якщо ви вкажете контактний телефон одержувача, наш кур’єр зв’яжеться з ним лише в разі крайньої необхідності, наприклад, зазнаючи серйозні труднощі доставити букет точно на місце.

-У випадках, якщо адреса вказана неправильно або одержувача немає на місці і немає можливості передати букет родичам, сусідам, конс’єржові, вартість повторної доставки складає 60грн. Повторна доставка квітів здійснюється в перебігу 24 годин після першої. Втретє доставка не здійснюється, замовлення вважається виконаним. Ви можете бути упевнені, наші кур’єри і співробітники магазину у будь-якому випадку зроблять все можливе для того, щоб букет знайшов свого одержувача.

– Доставка квітів в святкові дні: завжди хочеться, що б рідні і близькі не залишалися без дарунків особливо в святкові дні. Що б бути упевненим в тому, що Ваше замовлення буде виконано в час, рекомендуємо вибрати квіти, дарунки завчасно. Зробіть попереднє замовлення і будьте упевнені, що ранок близьких Вам людей буде дійсно святковим.

– У випадку якщо необхідно виконати доставку квітів терміново – в найближчі декілька годин

– зв’яжіться з нами по телефону, і наші співробітники вам допоможуть.

– Квіти це сезонний товар, що налічує безліч кольорів і відтінків. Якщо певного сорту або кольору квітів на момент доставки немає, наша компанія залишає за собою право заміни товару на аналогічний тієї ж якості або якості вище (троянда світло-червона на червону). Допускаються деякі відмінності в упаковці квітів. Це загальні правила, наші співробітники завжди готові розглянути Вашу ситуацію окремо і докласти всі зусилля для того, що б Ваші квіти були доставлені точно в строк!

Оформляючи замовлення, ви приймаєте правила доставки квітів.

Оплата замовлення

1. Оплата готівкою в нашому салоні. Зробивши замовлення квітів в інтернеті-магазині, його можна сплатити готівкою в нашому магазині за адресою: м.Житомир, вул. В.Бердичівська, буд 71. Час роботи магазину – ЦІЛОДОБОВО.

2. Оплата готівкою під час передачі замовлення. Якщо Ви замовили на нашому сайті квіти з кур’єрською доставкою, послугу можна сплатити готівкою, вручивши їх кур’єрові у момент отримання замовлення (виїзд кур’єра 30 грн.).

3. Оплата готівкою до виконання доставки можна внести попередню оплату за букет. Після оформлення замовлення через інтернет-магазин за вказаною вами адресою приїде кур’єр, якому необхідно заплатити вартість замовлення (виїзд кур’єра 70 грн.).

4. Оплата безготівковим розрахунком На підставі рахунку-фактури, виставленого магазином “Лілія”, платіж здійснюється з банківського рахунку клієнта.